7337 Soffa
1800-tal, Shaggtyg, längd: 160 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
1191 Panelsoffa
Jugend Ek Shaggtyg, längd: 170 (slitage)
Såld: 500 kr
Såldes den 29 september 2008
Föremål som liknar soffa Shaggtyg
- Träfflista
- alla
- Visa alla